Przedstawiamy nasz zespół

Poznaj wykwalifikowanych specjalistów pracujących w Promedica dla zdrowia Twoich zębów.

  dr Joanna Markiewicz - lekarz stomatolog

  Ukończyłam Studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym (Wydziały: Stomatologia i Lekarski). Pracę stomatologa łączę skutecznie z rozwojem naukowym. Uczestniczę w licznych kursach i konferencjach (polskich i międzynarodowych) podnoszących moje kwalifikacje. Dziedziny, na których skupiam się  w pracy zawodowej to przede wszystkim chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna i stomatologia dziecięca (Pedodoncja).


  Bezbolesne znieczulenie i leczenie zarówno dla dzieci i dorosłych – to moje priorytety. Praca z małymi pacjentami daje mi dużo satysfakcji i sprawia wiele przyjemności.

   dr Ryszard Markiewicz - lekarz stomatolog

   Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Wydział: Stomatologia). Głównym obszarem moich zainteresowań jest nowoczesne leczenie kanałowe (endodoncja), chirurgia stomatologiczna i ortodoncja (wiedzę z jej zakresu poszerzam w ramach Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie).


   Międzynarodowe kursy i szkolenia, które nieustannie odwiedzam, umożliwiają wdrożenie w Promedica procedur leczniczych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (np. leczenie przy użyciu mikroskopu stomatologicznego). Mój zawód to dentysta, ponieważ w pracy bardzo ważny jest dla mnie bliski kontakt z ludźmi.

    dr Martyna Michalak-Grząślewicz - lekarz stomatolog

    Ukończyłam Wydział Stomatologiczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2005 roku. W 2011 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej i endodoncji. Coraz większą część mojej pracy zawodowej wypełnienia leczenie kanałowe (z wykorzystaniem koferdamu, mikroskopu, ultradźwięków, radiowizjografii cyfrowej). Jestem zwolennikiem stomatologii małoinwazyjnej, lubię wykonywać estetyczne odbudowy, korekty kształtów zębów z wykorzystaniem kompozytów.

    Przede wszystkim czuję się stomatologiem rodzinnym. Dużą grupę moich wieloletnich pacjentów stanowią całe rodziny, od pradziadków po malutkie dzieci, którym oferuję pełen zakres profilaktyki i leczenia. Dużą satysfakcję sprawiają mi pacjenci, którzy pierwszy raz przyszli zlęknieni, z wieloletnimi zaniedbaniami, a po kilku wizytach i przeprowadzonym leczeniu przez wiele lat przychodzą z przyjemnością na kontrolę.

     dr Jolanta Batko – Kapustecka - lekarz stomatolog

     Jestem absolwentką Wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Pracę zawodową staram się łączyć z rozwojem naukowym. Od 2013 r jestem studentką Studium Doktoranckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzę zajęcia ze studentami z zakresu protetyki i dysfunkcji narządu żucia w Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia ŚUM w Zabrzu. Moja praca naukowa wiąże się ściśle z leczeniem schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego i leczeniem bólów głowy. Jestem współautorką publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach,  szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

      

     W kręgu moich zainteresowań zawodowych znajduje się głównie leczenie interdyscyplinarne, kompleksowo podchodzę do każdego pacjenta przygotowując konkretny plan leczenia, biorąc pod uwagę wszystkie dziedziny dzisiejszej stomatologii i korzystając z najnowocześniejszych metod diagnostyki . W pracy zawodowej zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, nowoczesną protetyką oraz endodoncją mikroskopową.

      dr Ewa Pasierbek - lekarz stomatolog

       dr Barbara Konrad - lekarz stomatolog

        dr Anna Kołodziej - specjalista ortodonta

        Wydział lekarsko- dentystyczny Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 2005 roku. Specjalizację z ortodoncji w trybie rezydentury zrobiłam w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu. W 2016 roku zdałam egzamin specjalizacyjny. Pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w kursach i konferencjach z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Moją pasją są podróże.

         dr Wiktor Abłażewicz - specjalista chirurgii stomatologicznej

         Lekarz dentysta, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu z roku 2005, specjalista chirurgii stomatologicznej od jesieni 2014 roku. Specjalizację z chirurgii stomatologicznej odbywał na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu.

          Angelika Owczarek - higienistka stomatologiczna

          Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną, posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe.

          Z kliniką Promedica związana jestem od początku jej działalności. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
           

          Doskonale radzę sobie z zabiegami profilaktycznymi oraz czynnie asystuję przy zabiegach z wykorzystaniem mikroskopu. Ponadto zajmuję się zaopatrzeniem gabinetów w materiały stomatologiczne. Biorę udział w pracach zespołu przeprowadzającego okresowe audyty wewnętrzne procedur sanitarnych, higienicznych i organizacyjnych.

          Jestem odpowiedzialna za udzielanie naszym pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących leczenia oraz dbam o to, by czuli się komfortowo.

          Odpowiadam również za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów w naszym gabinecie.

           Anna Bubel - higienistka stomatologiczna, technik elektroradiolog

           Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz technikiem elektroradiologiem. W gabinecie zajmuję się profesjonalnymi zabiegami higienizacji. Ponadto asystuję także przy zabiegach z zakresu stomatologi zachowawczej oraz endodoncji. Jestem odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć RTG oraz organizację pracy rejestracji, gdzie dbam o miłą atmosferę i sprawną obsługę pacjentów. Zajmuje się organizacją czasu pracy oraz sprawami personalnymi. Poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które umożliwiają stałe podnoszenie kwalifikacji. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, rzetelną, która chętnie służy pomocą. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas.

            Wioletta Markiewicz - asystentka stomatologiczna

            Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, ukończyłam Studium Medyczne w Katowicach.

            W Promedice czynnie asystuję przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach przez co podnoszę swoje kwalifikacje.
            W pracy cenię sobie profesjonalizm zawodowy. Dbam o przestrzeganie procedur dezynfekcji i sterylizacji zgodnie
            z zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.

            Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi i rodziną na nartach oraz rowerze.