Pracownia RTG stomatologicznego

Zdjęcia rentgenowskie, jakie oferuje pracownia RTG w Promedica są fundamentem dokładnej diagnostyki. Bez nich dalsze skuteczne leczenie jest często niemożliwe. Z punktu widzenia pacjenta najwygodniej jest, by zdjęcie RTG wykonane zostało szybko i w tym samym miejscu, w którym odbywa się konsultacja z lekarzem stomatologiem. Tak zlokalizowania pracownia RTG to duża oszczędność czasu wynikająca z możliwości wykonania zdjęcia po drodze na wizytę u stomatologa(zdjęcia wydawane są „od ręki”, po zapisie na płycie CD). Poniżej znajdą Państwo pełną ofertę usług pracowni RTG zlokalizowanej w naszym budynku.

  Zakres usług pracowni RTG

  • zdjęcia punktowe zębów
  • zdjęcia celometryczne LL,PA,AP
  • zdjęcia panoramiczne (orthopantomograph)
  • zdjęcie TK szczęki, żuchwy, stawów skr-żuchwowych, zatok

   Jesteś lekarzem?

   Możliwe jest nawiązanie stałej współpracy między Pracownią RTG w Promedica, a zewnętrznymi gabinetami stomatologicznymi i laryngologicznymi. Zapytaj o atrakcyjne warunki współpracy z lekarzami polecającymi usługi naszej pracowni rentgenowskiej!

    Promocje i zniżki

    Pracownia RTG stomatologiczne w Centrum Dentystyczno-Lekarskim Promedica regularnie oferuje atrakcyjnie zniżki i pakiety usług powiązane np. z usługami stomatologicznymi. By dowiadywać się o nich na bieżąco, zachęcamy Państwa do polubienia naszego profilu na Facebooku.