Nasze atuty

Zapraszamy do podjęcia leczenia dentystycznego w Centrum Promedica w Będzinie. Nasi stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie i ciągle doskonalą swoje umiejętności (zagraniczne konferencje, międzynarodowe kursy) – wiedzą czym jest nowoczesna stomatologia.

 

Dentystom Centrum Promedica przyświeca kilka cennych zasad:
 

 • Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie – leczenie stomatologiczne zaczyna się od rozmowy.

 • Promedica jest przyjazna małym pacjentom – czekając na wizytę u dentysty mogą bawić się i rysować. Stomatolog dziecięcy rozmawia z maluchami indywidualnie i odpowiada na pytania. Dzieci wiedzą o każdym kroku, jaki obejmuje leczenie stomatologiczne, a koniec każdej wizyty to nagroda dla dzielnego pacjenta.

 • Oszczędzamy Państwa czas – wszystkie badania diagnostyczne na miejscu – w Promedica.

 • Leczenie zębów musi być w 100% bezpieczne – przestrzegamy najwyższych procedur sterylizacji autoklawem Gettinge K7+.

 • Stawiamy na wygodę i komfort – klimatyzowane pomieszczenia Centrum Promedica wyposażyliśmy w sprzęty bezpieczne dla kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa. W trakcie zabiegu mogą Państwo słuchać własnej muzyki lub muzyki relaksacyjnej.

 • Rozliczamy się elastycznie – gotówką, kartami płatniczymi, przez mediraty.

  Kompleksowość

  Oferujemy Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne – między innymi leczenie kanałowe, chirurgię stomatologiczną, a także profesjonalne zabiegi stomatologii estetycznej (implanty, licówki pełnoceramiczne, wybielanie zębów). Pełną listę usług dostępnych w Promedica znajdą Państwo na poniższej liście.

   

  Każdy zabieg odbywa się w oparciu o nowoczesny sprzęt, najwyższej jakości materiały oraz doświadczenie profesjonalnej kadry wykształconych lekarzy stomatologów. Stosujemy nowoczesne bezbolesne znieczulenie – dlatego leczenie stomatologiczne odbywa się u nas bezstresowo.

   

  Ponieważ Promedica to nie tylko stomatolog, ale też centrum medyczne współpracujemy i konsultujemy się ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny ogólnej. Dzięki temu opracowujemy wysoce skuteczne plany leczenia dentystycznego.