Laboratorium

Zapraszamy do laboratorium mieszczącego się w Centrum Dentystyczno-Lekarskim Promedica. Możliwość przebadania krwi czy moczu w Laboratorium znajdującym się na miejscu oznacza dla Państwa szybszą diagnozę, podjęcie skutecznego leczenia, a także dużą oszczędność czasu wynikającą z naszej zasady: „wszystko w jednym miejscu”.

  Pełna lista badań

  W ramach naszego Centrum Medycznego działa jedyny w Będzinie punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Tym samym nasi Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty badań laboratoryjnych. Pełny wykaz oferowanych oznaczeń można znaleźć tutaj: http://sla.pl/oferta-badan/wykaz-badan/

  Śląskie Laboratoria Analityczne przygotowały także szeroką ofertę atrakcyjnych pakietów badań. Badania zakupione w ramach pakietów pozwalają na oszczędności nawet do 65 zł w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.
  Z ofertą pakietów zapoznać się można tutaj: http://sla.pl/oferta-badan/pakiety-badan/

  Za badania można płacić kartą płatniczą a większość wyników można otrzymać drogą mailową.
  Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-12:00 i znajduje się na pierwszym piętrze naszego Centrum Medycznego.

   Kontakt z Laboratorium analitycznym:

    tel.:  32 416 25 27

    Zniżki i promocje

    Interesują Państwa atrakcyjne promocje i zniżki dostępne w laboratorium Centrum Dentystyczno-Lekarskim Promedica? Mogą Państwo dowiadywać się o nich regularnie - zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku.