Bezbolesne znieczulenie

Oferujemy wyłącznie bezpieczne, sprawdzone i skuteczne formy bezbolesnego znieczulenia. Ich skład oraz sposób podawania przyjazne są zarówno kobietom w ciąży, dzieciom, jak i pacjentom cierpiącym na problemy kardiologiczne.

 

Bezbolesne znieczulenie The Wand STA

Komputerowe znieczulenie pozwala cały czas kontrolować ilość podawanego preparatu znieczulającego. Dzięki temu nie odczuwamy bólu, jaki przy zwykłym znieczuleniu wyzwala ciśnienie płynu rozpychającego nasze tkanki. Nie czujemy także typowego odrętwienia warg i osłabienia mimiki. Aplikator znieczulenia komputerowego The Wand STA nie ma wiele wspólnego z igłą i strzykawką. Z wyglądu przypomina długopis lub różdżkę. Ukłucie jest nieodczuwalne przez pacjenta, a lek przeciwbólowy dociera precyzyjnie do miejsca, w którym przeprowadzany będzie zabieg.

Bezbolesne znieczulenie komputerowe może stanowić wstęp do podania znieczulenia tradycyjnego. Działającego bardzo szybko, intensywnie i podawanego w postaci zastrzyku. Zaletą znieczulenia tradycyjnego jest fakt wyeliminowania bólu w czasie zabiegu i przez pewien czas po jego zakończeniu.