Poznajmy się

Promedica dba o Państwa uśmiechy nieustająco od 2008 r. Obecnie mały gabinet stomatologiczny na ulicy Wierzbowej zamieniliśmy na nowoczesne centrum medyczne na ulicy Piłsudskiego.

 

W nowej siedzicie możemy obsługiwać pacjentów kompleksowo – w zakresie stomatologii i innych dziedzin medycyny, które tak często są ze sobą ściśle związane. Dzięki temu na miejscu, oszczędzając sporo cennego czasu naszych pacjentów, możemy w Promedica leczyć osoby potrzebujące obszernej diagnostyki, z zakresu stomatologii, chorób ogólnoustrojowych oraz innych problemów zdrowotnych.  Ich zdiagnozowanie i zaplanowanie bezpiecznego leczenia (czy to stomatologicznego, czy ogólnego) możliwe jest na miejscu, często w trakcie jednej wizyty. Wszystko dzięki współpracy laboratorium, lekarzy stomatologów i specjalistów różnych dziedzin medycyny zlokalizowanych obok siebie właśnie w Promedica.

  Wszystko w jednym miejscu

  W Promedica liczy się Państwa komfort i cenny czas. Dlatego nasza oferta będzie stale powiększać się o kolejne usługi medyczne - zawsze świadczone na najwyższym, europejskim poziomie.

   

  Zachęcamy do wypróbowania jakości leczenia naszego Centrum Dentystyczno-Lekarskiego

   

  Zespół Promedica